Producenci
Promocje
Toshiba CAF-X116XPL oczyszczacz powietrza + komplet filtrów gratis !
Toshiba CAF-X116XPL oczyszczacz powietrza + komplet filtrów gratis !

999,00 zł

Cena regularna: 1 349,00 zł

Najniższa cena: 1 349,00 zł
szt.

Klean Kanteen 4 KIDS

Klean Kanteen 4 KIDS

 

  • Kochasz swoje Dzieci?
  • Chcesz dla nich jak najlepiej?
  • Unikasz syropu glukozowo-fruktozowego w jedzeniu dla nich?
  • Nie dajesz się nabrać na bardzo mocno słodzone i zwierające niezbyt zdrowe aromaty wody smakowe?
  • Dbasz o zęby swoich pociech?
  • Interesujesz się zdrowym style życia i odżywiania czy też szeroko pojętą ekologią i wiesz, ze w większości przypadków plastik użyty w napojach to oznaczony "1" PET?
  • Wiesz też że tworzywo to wchodzi w reakcję nawet pod wpływem światła słonecznego uwalniając cząsteczki plastiku do przechowanego w nim napoju?


Jeśli tak to mamy coś dla Ciebie - wielorazowe butelki dla Dzieci Klean Kanteen. Wykonane wysokiej jakości stali, bezpiecznej dla ludzkiego zdrowia a tam gdzie niezbędny był plastik (nakrętka i uszczelki) użyto aktualnie najbardziej bezpiecznego aktualnie tworzywa (wolnego od BPA!) i silikonu spożywczego. Butelka ta więc będzie bezpiecznym pojemnikiem na picie dla naszych pociech ale to nie koniec.
Ta właśnie stal która myjemy i używamy, wielokrotnie pozwala nam chronić nasze środowisko. Naszą Planetę. Bardzo cieszymy się, że świadomość tego rośnie i coraz więcej z nas podejmuje wysiłek finansowy ale i logistyczny dla tego szczytnego celu. Chodzi właśnie o to, by te Dzieci mogły korzystać z Ziemi i jej uroków w sposób nie gorszy niż my. Wspieramy takie idee!Przy okazji butelka nie zniszczy się wypadając z dziecięcych rączek na podłogę, jednocześnie zaś są to produkty bezpieczne dla Dzieci. Nie zawierają drobnym elementów, które mogłyby zostać połknięte.

Żyjemy w czasach w które wpisany jest pośpiech. Producent rozumie to i szanując nasz czas, wykonał te produkty tak, że mogą być myte w zmywarce.

Warto jednak pamiętać o 2 rzeczach: produkty Klean Kanteen powinny być myte ręcznie, jeżeli chcemy do tego celu wykorzystać zmywarkę - to koniecznie należy umieścić produkty w górnym koszu zmywarki. Uchroni to je przed zniszczeniem spowodowanym wysoką temperaturą (wyższa temperatura zawsze jest w dolnej części zmywarki).

To doskonały pomysł na prezent pod choinkę, wyprawkę dla Dziecka czy każda inna okazję.
Te butelki na spacer (ale nie tylko!), tradycyjnie już dla tej marki posiadają piękne wzory w soczysty KOLORACH! :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl